Hakkımızda

1997 yılı Balıkesir Üniversitesi İnşaat Mühendisi bölümünü mezunu olan Fatih Bürke tarafından kurulan Fatih Bürke / BRK Mühendislik Müteahhitlik üstlendiği projeleri yüksek kalite ve verimle gerçekleştirme konusunda uzmanlaşmış, tam donanımlı bir genel müteahhitlik firmasıdır. 2014 yılında ise bünyesine BRK Yapı Malz.Nak.İnş.Müh.Enerji San.ve Tic.LTD.Şti firmasını katarak BRK Group çatısı altında başlangıcından bu yana büyük çaplı ve ileri teknoloji ürünü birçok proje ile adını duyurmuştur. 

BRK Group ailesi, kuruluşundan bugüne kadar, deneyimli ve eğitimli çalışanlarının yardımı ile kamu ve özel sektör kuruluşlarından oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermiştir.

BRK Group ailesinin uzmanlaştığı alanlar; Özel İdare Hizmet binası, Huzurevi binası, İmamhatip lisesi okul Kompleksi ve spor tesisleri, Araştırma ve Uygulama Hastane işi, sağlık ocağı işi, Halk Eğitim binası, eğitim yapıları, yurt binaları, konut projeleri. Uzman teknik ve idari kadrosu, geniş makine parkı ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ile üzerine aldığı her taahhüdü üstün kalitede, bütçe limitleri içinde ve zamanında bitiren BRK Group ailesi, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve iş ortaklarının haklı güvenini kazanmaktan gurur duymaktadır. 

Kalite, iş güvenliği ve çevre konularında hiçbir şekilde taviz vermeyen BRK Group ailesi, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve OHSAS 18001:2007 sertifikalarına sahiptir. Güven kazanmayı her türlü kazanımın önüne koyan firmamız, 23 yıldır etik değerlerinden asla ayrılmadan, çağın teknolojileri ile yenilenerek geleceğe sağlam adımlarla yürümektedir.


BRK GROUP Ailesi olarak yüklendiğimiz sorumluluğun farkındayız. Hedefimiz; içinde yer aldığımız sektörlerde kalitemizle ön plana çıkarak en iyi olabilmek, ülkemiz için en yüksek toplumsal ve ekonomik değeri yaratabilmektir.
Çeyrek asra yaklaşan sürede edindiğimiz iş tecrübesinin doğruladığı ilkelerle oluşturduğumuz sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde mal ve hizmet üretmektir.

Kalite, Güven, İtibar

23 yılı aşkın köklü geçmişimize ait itibarımız, kalite ve güven üzerine inşa edilmiştir. Taahhüdümüz; tüm projeleri hatasız ve zamanında teslim etmek, sağlam ve nitelikli iş çıkartmak, en güvenilir mal ve hizmeti üretmektir. Bunları gerçekleştirirken dürüstlükten, doğruluktan ve tutarlılıktan asla taviz verilmez. Hiç durmaksızın gücümüz yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en vazgeçilmez ilkemizdir. 

Geleneklere Bağlılık Ve Yeniliklere Açıklık

Çeyrek asırlık bu sağlam çatı altında gelenek yenilikle birleştirilir. Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek yaratırız geleceğimizi. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.

Eşitlik, Adalet, Vefa

En küçük başarımız bile, bir tek insanın eseri olamayacak kadar büyüktür. İnsanların büyük işleri ancak birbirlerine güvenip dayanarak başarabildikleri gerçeğinden hareketle, yöneticilerimiz ve Topluluğumuz bünyesindeki tüm çalışanlarımız bir aile olarak birbirlerine kenetlenmişlerdir. BRK Group Ailesinin tüm fertleri, yapı taşı sevgi – saygı – özveri olan güçlü bir ekip ruhuna sahiptirler. 

Toplumsal Fayda

Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz. 

Çevreye Saygı

Şirket kültürümüzün en temel ilkelerinden biri; tüm iş süreçlerimizde doğanın korunmasının ve ekolojik düzene fayda sağlanmasının, gelecek kuşakların yaşam kalitesinin arttırılması için birincil öncelik olduğunun bilinciyle hareket etmektir.

Projenize bizimle başlamak için

İletişime Geçin